Metāla dizains

Izvēloties Steel Master varat būt droši, ka izgatavotais metāla dizains un mēbeles būs izvēle jūsu mājai. Mēs izstrādāsim speciālu nestandarta metāla dizainu pēc jaunākajām modes tendencēm, sagatavosim 3D zīmējumus labākai metāla dizaina pārskatīšanai. Turklāt ražošana neaizņems daudz laika.

Metāla dizains un mēbeles tiek izgatavotas speciāli jūsu arhitekta izstrādātajam dizainam un metāla dizainu iespējams izgatavot pēc jebkuras formas un stila. Metāla dizains un mēbeles var tikt izgatavoti kā tērauda, tā nerūsējošā tērauda profilos..

Metāla dizains un tā mezgli tiek optimizēti ražošanas kapacitātei un rentabilitātes paaugstināšanai, zemāku gala cenu sasniegšanai. Sadarbojoties ar Rīgas labākajiem galdniekiem un drēbniekiem, metāla dizains un mēbelem tiks izgatavots nodrošinato augstākās klases apdari un izpildījumu.

Metāla dizains var būt ne tikai krāsots, bet iespējamas ir arī dažādas sarežģītas metālu apstrādes ķīmijas un patinas, kas piedos metāla dizainam īpaši izsmalcinātu un naturālu izskatu.