Uzņēmumu raksturo – kompetents kolektīvs, kvalitatīva un laicīga darbu izpilde, proaktīva projektu vadība, kvalitatīvas metinātās šuves.

Produkcija ko piedāvā SteelMaster ir pilnībā gatava tūlītējai lietošanai, viegli montējamas metāla kāpnes un metāla margas, kuras tiek piedāvātas Eiropā dzīvojošām privātpersonām un arī esošajām būvkompānijām tiek izgatavotas, ievērojot augstākās klases standartus. Mūsu piedāvātais produkts, tiek saukts arī par HIP-CHICK (augstākās kvalitātes produkcija par demokrātiskām cenām).

Šo pievilcīgo cenu mūsu uzņēmums iegūst optimizējot dažādas nemainīgās izmaksas un pielietojot modernākos risinājumus, kas ļauj izgatavot kāpnes, margas un metālkonstukcijas, daudz ātrāk un vienkāršāk.

Visi mūsu ražošanas posmi atbilst EN ISO 1090-2, EXC2 sertifikācijai, kas garantē mūsu klientiem nemainīgu kvalitāti un metāla izstrādājumu drošumu. Mēs varam izgatavot un piegādāt metāla kāpnes un metāla margas, gan Eiropā, gan arī visā Pasaulē. Mūsu izstrādājumi ir pārdomāti līdz pēdējam sīkumam. Mūsu gatavā produkcija pie klienta nokļūst, ar nepieciešamajiem materiāliem, uzstādīšanas pamācību lai klienti varētu veikt uzstādīšanu patstāvīgi. Koka detaļas kuras mēs piedāvājam tiek piedāvātas 3 dažādās variācijās, kuras klients var izvēlēties pats.

Ražošanas izmaksās, tiek iekļauts gan mūsu speciālistu pārlidojums, vai pārbrauciens, dienas naudu izmaksas, viesnīcu īre, dizainera vizīte objektā. Katru projektu uzsākot vienmēr noslēgsim sadarbības līgumu, kurš Jums palīdzēs Justies drošiem, ka apsolītais tiks izpildīts.

  Kvalitātes standarti:  

Sertifikāti: EN ISO 1090-2, EXC2

  Metinātāju sertifikāti  

TIG Europe sertifikāts, melnais tērauds, argona vidē, visas pozīcijas.
Sertifikāts MAG Europe, melns tērauds, Mison 15-25 vidē.
Procesa sertifikāts WPS un WPQR MAG, melna tērauda, ​​visas pozīcijas.
RAW Smit un rotaslietas diplomi.

  Vadība  

Rīgas Tehniskās universitātes Tehnoloģijas grāds
Metālapstrādes diploms, LLU

  Atbilstības sertifikāts  

metāla kāpnes

metāla kāpnes